Településünkhöz legközelebbi szálláshely

Magyardombegyházi Vendégházak

Cím: 5838 Magyardombegyház, Nagy u. 50-52.

e-mail: szallashelymdhaz@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/Magyardombegyházi-Vendégházak-106925311710303

Pihenjen csendes környezetben, a magyardombegyházi vendégházakban!

Zsákfalunk főutcáján található két vendégházunk egymás mellett.

Településünkön szeretnénk életre kelteni a falusi turizmus hangulatát.

A vendégházak berendezése családias hangulatú, a konyha felszerelt, önellátásra alkalmas. Igény esetén gyermekeknek utazóágyat, etetőszéket, játékokat biztosítunk.

A vendégházak 8-8 fő részére biztosítanak szállást.

Az udvaron szalonnasütésre, bográcsozásra és grillezésre van lehetőség, és egy nagy fedett terasz a baráti beszélgetésekhez.

Zárt parkoló került kialakításra az udvaron.

A szálláshelyeket otthonosan rendeztük be, ahol mi is jól éreznénk magunkat.

A falu főutcáján, a Kecskésháznál, hogy növeljük a vidéki élet hangulatát, kecskéket, szamarakat, pónilovakat lehet simogatni.

Ajánljuk mindenkinek, családoknak, baráti társaságoknak, csoportoknak, csapatépítésre, osztálykirándulásra, osztálytalálkozóra stb...!

Településünkön működik egy uniós engedéllyel rendelkező sajtműhely, aminek köszönhetően, az üzem dolgozói segítségével saját sajtot is készíthetnek, egy programsorozat keretein belül.

Természetesen az üzemben készített tejtermékek vásárlására is van lehetőség.

Kellemes kikapcsolódást és nyugodt pihenést biztosító vendégházaink egész évben bérelhetőek!

Várunk minden piheni vágyót sok szeretettel!!!